Lorem ipsum

Lorem ipsum

 
 

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2019-03-06

szkola

Gra o karierę.

Chcesz wiedzieć jak projektować APLIKACJE z użyciem technik i narzędzi myślenia projektowego DESIGN THINKING? A może interesuje Cię jak wykorzystywać metodę FACYLITACJI we współpracy ze zleceniodawcą?

Jeśli tak to, w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Biur Karier GRA O KARIERĘ zapraszamy Cię na praktyczne warsztaty design thinking i facylitacji podczas, których pod okiem profesjonalistów zaprojektujesz aplikację z potencjałem do wdrożenia. Poznasz ciekawych ludzi i zwiększysz swoje kompetencje zawodowe.

 

Specjalnie dla nas zespół profesjonalistów Klientocentryczni (https://klientocentryczni.pl/) opracował warsztaty z uwzględnieniem specyfiki projektowania procesów realizowanych w Agile. Co jeśli nie jesteś programistą ani specjalistą w dziedzinie IT? Nic nie szkodzi bo nie zamierzamy używać komputerów. Metodologia pracy wykorzystywana podczas warsztatów nadaje się do zaimplementowania właściwie w każdej branży.

 

REJESTRACJA

 

Na zgłoszenia czekamy do 27 marca. Uwaga! mamy tylko 30 miejsc.

Jesteś studentem lub doktorantem PŁ zaloguj się przez WIKAMP https://adm.edu.p.lodz.pl/mod/reservation/view.php?id=2757&forceview=1 oraz dodaj pomysł jaką aplikację dla łodzian lub społeczności Politechniki Łódzkiej moglibyśmy zaprojektować podczas warsztatów tutaj: https://goo.gl/forms/f9KZlByKazDtQU0O2

 

Jesteś absolwentem lub studentem innej uczelni wyślij mail na: kompetencje@biurokarier.p.lodz.pl oraz dodaj pomysł jaką aplikację dla łodzian lub społeczności Politechniki Łódzkiej moglibyśmy zaprojektować podczas warsztatów tutaj: https://goo.gl/forms/f9KZlByKazDtQU0O2

Potwierdzimy zakwalifikowanie na szkolenie mailowo, jeśli nie otrzymasz maila zwrotnego do 1 kwietnia tzn., coś poszło nie tak i to nie jest żart 😅 Prosimy próbować ponownie.

Partnerem wydarzenia jest Santander Universidades Polska, który w tym semestrze wspiera rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności na Politechnice Łódzkiej w ramach działania BUDUJEMY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚĆI POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej, który ugości nas w swojej sali myślenia projektowego.