Lorem ipsum

Lorem ipsum

 
 

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2019-03-07

XXI Międzynarodowa Studencka Sesja Naukowa

W związku ze zbliżającą się XXI Międzynarodową Studencką Sesją Naukową "Materiały i Technologie XXI wieku" pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu, które obędzie się dnia 16 maja 2019r. na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej w Katowicach. Istotą organizowanej Sesji jest wymiana doświadczeń naukowych studentów, poszerzenie wiedzy nabytej podczas toku studiów oraz zawarcie nowych znajomości.

 

Tematyka sesji obejmuje obszar inżynierii materiałowej i tematy pokrewne m.in materiały metaliczne, materiały ceramiczne, kompozyty i polimery, zaawansowane technologie, inżynieria powierzchni, inżynieria chemiczna i biochemiczna, recykling i ochrona środowiska oraz inżynieria jakości.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uprzejmie proszę o nadsyłanie zgłoszeń droga elektroniczną. Wszystkie artykuły zostaną opublikowane w materiałach pokonferencyjnych, a za najlepsze przewiduje się nagrody.

 

Pozostałe szczegóły można znaleźć na stronie internetowej sesji. Dodatkowo osobom spoza województwa śląskiego gwarantujemy bezpłatny nocleg. Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność. Kontakt i zgłoszenia - www.sesja.matertech.pl