Lorem ipsum

Lorem ipsum

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2020-10-08

Aplikuj na staż Kierunek ORLEN Inżynieria: do 25 października.

Połącz studiowanie z płatnym stażem w jednym z trzech obszarów: Energetyki, Rozwoju i technologii, Utrzymaniu ruchu. jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem na jednym z kierunków ścisłych lub analitycznych?

 

Aplikuj do programu do 25 października.

  Staż jest skierowany dla osób studiujących na kierunkach związanych z: chemią (chemia, chemia analityczna, organiczna, nieorganiczna, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna), ekonomią (finansami), elektrotechniką, elektryką, energetyką (różnych specjalizacji), matematyką i kierunkami analitycznymi, metodami ilościowymi, inżynierią (chemiczną i procesową, materiałową, środowiska).

 

 

Do wyboru oferujemy 17 ogłoszeń stażowych i możliwości zdobywania praktycznych umiejętności w PKN ORLEN w Płocku lub Warszawie.

Staże rozpoczną się od listopada br. i będą trwały 6 lub 12 miesięcy w zależności od zespołu wybranego w trakcie aplikowania do programu.

 

Staż Kierunek ORLEN praktycznie przygotowuje przy wsparciu opiekuna do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i pracy w konkretnym obszarze lub zespole. 

 

Zobacz ogłoszenia stażowe LINK.


WYDZIAŁ MECHANICZNY